Всеки месец оставяме по 15% от бюджета си за неща, които ползваме от навик. Сметката е проста – плащаме за удобство, но в крайна сметка губим време и пари.
Вчера разговарях с клиентка, която работи като модел, за различните типове и марки козметика. Препоръчах и някои продукти, от които съм доволна, оказа се че тя е изпробвала някои, които аз не съм и ми даде отзиви за тях. Марките, за които тя ми говореше бяха от по-високия клас и цените им изобщо не са…